Główna Archiwum Archiwum 2012/2013 Dzień Rodziny i Dzień Gimnazjalisty w Zespole Szkół w Olszance

Dzień Rodziny i Dzień Gimnazjalisty w Zespole Szkół w Olszance Email

Dzień Rodziny i Dzień Gimnazjalisty w Zespole Szkół w Olszance

W dniu 28 maja w Szkole Podstawowej im. Unitów Podlaskich w Olszance obchodzono Dzień Rodziny. Tradycyjnie rozpoczął się on od występów naszych milusińskich klas 0-III. Niespodzianką dla rodziców, był film nagrany przez panią Joanną Bobryk. Rodzice oglądając go,  mogli dowiedzieć się niewątpliwie ciekawych rzeczy o sobie. Kolejnym punktem dnia były zabawy, gry i zawody rodzinne, a także pieczone na grillu kiełbaski. Chodź pogoda nie dopisała zabawa była przednia.

Dzień później to gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum w Olszance obchodzili swoje święto. Utrzymane jest ono w duchu sportowym i tak zorganizowano zawody: w przeciąganiu liny, w kręceniu kula hop, na torze przeszkód, w skakaniu na skakance oraz mecz piłki siatkowej. Niezwyciężona okazała się klasa III.  Młodzież wspaniale się bawiła podczas karaoke, gdzie najodważniejsi mogli wykazać się swoim talentem muzycznym. Naturalnie nie zabrakło tu również kiełbaski z grilla i lodów. Dzień był wspaniały – mówią gimnazjaliści – również z tego powodu, że nie było lekcji. Nad całością tego dnia czuwały tradycyjnie pani Jadwiga Łukaszuk i pani Małgorzata Sobiczewska.

drdg