Główna Kadra Kadra Pedagogiczna
Kadra Pedagogiczna Email

Kadra Pedagogiczna Zespołu Szkół w Olszance - rok szkolny 2017/2018

  1. Wawryniuk Wojciech  - dyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
  2. Bębenek Emilia - nauczyciel języka angielskiego, świetlicy szkolnej
  3. Bobryk Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, muzyki i plastyki
  4. Burczak Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarz
  5. Chraniuk Justyna – wychowanie przedszkolne
  6. Domańska Urszula - nauczyciel języka polskiego i świetlicy szkolnej,
  7. Grad Grażyna - nauczyciel historii, WOS-u i języka polskiego
  8. Grzywacz Anna - nauczyciel języka rosyjskiego i wychowania fizycznego
  9. Hawrysiuk Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, edukacji dla bezpieczeństwa i nauczanie indywidualne
  10. Iwaniuk Dorota - nauczyciel religii i nauczanie indywidualne
  11. Łukaszuk Jadwiga - nauczyciel wychowania fizycznego, muzyki, plastyki, zajęć artystycznych
  12. Michaluk Bożena - nauczyciel języka polskiego, świetlicy szkolnej, edukacji wczesnoszkolnej
  13. Miroński Jarosław - nauczyciel wychowania fizycznego
  14. Oleksiuk Urszula - nauczanie indywidualne
  15. Olesiejuk Renata - nauczyciel języka angielskiego i świetlicy szkolnej
  16. Ks. Pietrzak Jerzy – nauczyciel religii
  17. Sawczuk Katarzyna - nauczyciel języka rosyjskiego, biologii, chemii i WDŻ
  18. Sawczuk Grażyna - nauczyciel matematyki, fizyki i świetlicy szkolnej
  19. Semeniuk Elżbieta - nauczyciel matematyki, przyrody, geografii i świetlicy szkolnej
  20. Sobiczewska Małgorzata - nauczyciel matematyki, informatyki, zajęć technicznych i edukacji wczesnoszkolnej
  21. Wasiluk Krystyna - nauczyciel matematyki i edukacji wczesnoszkolnej
  22. Wyszogrodzka Monika - logopeda szkolny /urlop macierzyński/ w zastępstwie p. Beata Bahniuk
  23. Wielgórska Martyna - pedagog szkolny, nauczanie indywidualne
  24. Żeberek Paulina - nauczyciel wychowania przedszkolnego

 

Kadra Pedagogiczna Zespołu Szkół w Olszance - rok szkolny 2016/2017

  1. Wawryniuk Wojciech  - dyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
  2. Bębenek Emilia - nauczyciel języka angielskiego, świetlicy szkolnej
  3. Bobryk Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, muzyki i plastyki
  4. Burczak Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, świetlicy szkolnej, bibliotekarz
  5. Chwedoruk Ewelina - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  6. Domańska Urszula - nauczyciel języka polskiego, świetlicy szkolnej, bibliotekarz
  7. Grad Grażyna - nauczyciel historii, WOS-u i języka polskiego, bibliotekarz
  8. Grzywacz Anna - nauczyciel języka rosyjskiego
  9. Ks. Hackiewicz Zbigniew - nauczyciel religii
  10. Hawrysiuk Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, historii i edukacji dla bezpieczeństwa
  11. Iwaniuk Dorota - nauczyciel religii i nauczanie indywidualne
  12. Łukaszuk Jadwiga - nauczyciel wychowania fizycznego, muzyki, plastyki, zajęć artystycznych
  13. Michaluk Bożena - nauczyciel języka polskiego, świetlicy szkolnej, edukacji wczesnoszkolnej
  14. Miroński Jarosław - nauczyciel wychowania fizycznego
  15. Oleksiuk Urszula - nauczanie indywidualne
  16. Olesiejuk Renata - nauczyciel języka angielskiego i świetlicy szkolnej
  17. Sawczuk Katarzyna - nauczyciel języka rosyjskiego, biologii, chemii, WDŻ i świetlicy szkolnej
  18. Sawczuk Grażyna - nauczyciel matematyki, fizyki i świetlicy szkolnej
  19. Semeniuk Elżbieta - nauczyciel matematyki, przyrody, geografii i świetlicy szkolnej
  20. Sobiczewska Małgorzata - nauczyciel matematyki, informatyki i zajęć technicznych
  21. Wasiluk Krystyna - nauczyciel matematyki i edukacji wczesnoszkolnej
  22. Wyszogrodzka Monika - logopeda szkolny
  23. Wielgórska Martyna - pedagog szkolny, nauczanie indywidualne
  24. Żeberek Paulina - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kadra Pedagogiczna Zespołu Szkół w Olszance - rok szkolny 2015/2016

  1. Wawryniuk Wojciech  - dyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
  2. Bębenek Emilia - nauczyciel języka angielskiego
  3. Bobryk Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, muzyki i plastyki
  4. Burczak Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarz
  5. Domańska Urszula - nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz
  6. Geresz Monika - logopeda
  7. Grad Grażyna - nauczyciel historii, WOS-u i języka polskiego
  8. Żeberek Paulina - urlop macierzyński
  9. Hawrysiuk Anna - urlop macierzyński
  10. Iwaniuk Dorota - nauczyciel religii i nauczanie indywidualne
  11. Łukaszuk Jadwiga - nauczyciel wychowania fizycznego
  12. Michaluk Bożena - nauczyciel języka polskiego
  13. Miroński Jarosław - nauczyciel wychowania fizycznego
  14. Muder Angelika - nauczyciel wychowania przedszkolnego 3 i 4-latki
  15. Oleksiuk Urszula - nauczanie indywidualne
  16. Olesiejuk Renata - nauczyciel języka angielskiego
  17. Ostaszewska Marta - nauczyciel wychowania przedszkolnego 5 i 6-latki
  18. Ks. Hackiewicz Zbigniew - nauczyciel religii
  19. Sawczuk Iwona - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  20. Sawczuk Katarzyna - nauczyciel języka rosyjskiego, biologii, chemii i WDŻ
  21. Sawczuk Grażyna - nauczyciel matematyki i fizyki
  22. Semeniuk Elżbieta - nauczyciel matematyki, przyrody i geografii
  23. Sobiczewska Małgorzata - nauczyciel matematyki, informatyki i zajęć technicznych
  24. Wasiluk Krystyna - nauczyciel matematyki i edukacji wczesnoszkolnej
  25. Wyszogrodzka Monika - urlop macierzyński
  26. Wielgórska Martyna - pedagog szkolny
  27. Wierzchowska Anna - nauczyciel języka rosyjskiego

Kadra Pedagogiczna Zespołu Szkół w Olszance - rok szkolny 2014/2015

  1. Hawryluk Małgorzata - dyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
  2. Bębenek Emilia - nauczyciel języka angielskiego
  3. Bobryk Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, muzyki i plastyki
  4. Burczak Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarz
  5. Domańska Urszula - nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz
  6. Grad Grażyna - nauczyciel historii, WOS-u i języka polskiego
  7. Harasimiuk Paulina - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  8. Hawrysiuk Anna - nauczyciel historii i edukacji dla bezpieczeństwa
  9. Iwaniuk Dorota - nauczyciel religii i świetlicy szkolnej
  10. Korycińska Renta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  11. Łukaszuk Jadwiga - nauczyciel wychowania fizycznego, muzyki, plastyki i zajęć artystycznych
  12. Michaluk Bożena - nauczyciel języka polskiego
  13. Oleksiuk Urszula - nauczanie indywidualne
  14. Olesiejuk Renata - nauczyciel języka angielskiego
  15. Ks. Hackiewicz Zbigniew - nauczyciel religii
  16. Popławska Monika - logopeda
  17. Sawczuk Katarzyna - nauczyciel języka rosyjskiego, biologii, chemii i WDŻ
  18. Sawczuk Grażyna - nauczyciel matematyki i fizyki
  19. Semeniuk Elżbieta - nauczyciel matematyki, przyrody i geografii
  20. Sobiczewska Małgorzata - nauczyciel matematyki, informatyki i zajęć technicznych
  21. Wasiluk Krystyna - nauczyciel matematyki i edukacji wczesnoszkolnej
  22. Wawryniuk Wojciech - nauczyciel wychowania fizycznego i informatyki
  23. Wielgórska Martyna - pedagog szkolny
  24. Wierzchowska Anna - nauczyciel języka rosyjskiego