Główna Konkursy
Konkursy
Międzyszkolne śpiewanie Email

Dzisiaj 11 kwietnia w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Zaproszenie do udziału przyjęli uczniowie ze wszystkich szkół w gminie. Wystartowali oni w trzech kategoriach:

a)      klasy I-III szkoły podstawowej;

b)      klasy IV- VI szkoły podstawowej;

c)      klasy VII- II-III gimnazjum.

Wykonawcy prezentowali wybrany przez siebie utwory w języku rosyjskim lub języku angielskim, a 12 występom przysłuchiwała się komisja konkursowa, która wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Więcej…
 
,,Młodzież zapobiega pożarom" Email

Dnia 16.03.18r. w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne ,,Młodzież zapobiega pożarom". Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Stefaniuk, Emilia Aleksandrowicz, Łukasz Filipiuk, Jakub Andrzejczuk, Paweł Wierzejski i Sebastian Krasuski. Czworo uczniów wykazało się dużą wiedzą, zajmując miejsca 1-3. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Kangur - konkurs matematyczny Email

Dnia 15.03.18. nasi uczniowie wzięli udział w konkursie matematycznym ,,Kagur". Tego wyzwania podjęli się uczniowie II gim: Julia Cieśluk, Gabriela Kociubińska, Albert Michalak, Kuba Desperat i uczeń III gim: Konrad Jaszczuk. Koledzy i koleżanki z uśmiechem na ustach rozwiązywali zadania.