Główna Projekty zrealizowane "Moja przyszłość"
Moja przyszłość
Wycieczka na Farmę Iluzji Email

Zapraszamy do galerii...

 

 
Ciekawy sposób na spędzenie soboty Email

Chociaż 25 kwietnia przypadała sobota, w naszej szkole wcale nie było pusto. Tego dnia uczniowie gimnazjum spotkali się na zajęciach w ramach projektu "Start w przyszłość". W ciągu kilku godzin pod kierunkiem p. Anny Wierzchowskiej i p. Renaty Olesiejuk przygotowali ciekawe materiały informacyjne poświęcone gminie Olszanka. Pracowali z zapałem, a efekt wart był poświęconego czasu.

 
Z wizytą w Katolickim Radiu Podlasie Email

W minioną sobotę 18 kwietnia grupa uczniów uczestniczących w projekcie "Moja przyszłość" odwiedziła rozgłośnię Katolickiego Radia Podlasie w Siedlcach. Tam mogli oni zobaczyć od tzw. kuchni pracę radiowca, a także przekonać się czy ze swoim głosem mógłby pracować w radiu. Więcej na http://radiopodlasie.pl/wiadomosci/uczniowie-z-olszanki-w-radiu-podlasie-3e4a.html.

Umilając sobie dodatkowo pobyt w Siedlcach wybraliśmy się również na basen, a następnie do pizzerii. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury wyjazd uznajemy za udany.

Zapraszamy do galerii...

 

 
Zajęcia z języka angielskiego Email

15 kwietnia 2015r. jak co środę spotkaliśmy się na zajęciach z języka obcego w ramach projektu „Moja Przyszłość”. Tym razem były to zajęcia z języka angielskiego. Tematem zajęć był świat przyrody w szerokim tego słowa znaczeniu. Różnorodność ćwiczeń oraz form pracy umożliwiała uczniom poszerzanie swojego słownictwa z zakresu ekologii, problemów współczesnego świata oraz fauny i flory. Na zajęciach nie obyło się bez elementu muzycznego, którym była piosenka „Preacher” zespołu OneRepublic.

 
Maraton Mikołajkowy Email

...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3