Główna Projekty zrealizowane "Moja przyszłość"
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Moja przyszłość
Wycieczka na Farmę Iluzji Email

Zapraszamy do galerii...

 

 
Ciekawy sposób na spędzenie soboty Email

Chociaż 25 kwietnia przypadała sobota, w naszej szkole wcale nie było pusto. Tego dnia uczniowie gimnazjum spotkali się na zajęciach w ramach projektu "Start w przyszłość". W ciągu kilku godzin pod kierunkiem p. Anny Wierzchowskiej i p. Renaty Olesiejuk przygotowali ciekawe materiały informacyjne poświęcone gminie Olszanka. Pracowali z zapałem, a efekt wart był poświęconego czasu.

 
Z wizytą w Katolickim Radiu Podlasie Email

W minioną sobotę 18 kwietnia grupa uczniów uczestniczących w projekcie "Moja przyszłość" odwiedziła rozgłośnię Katolickiego Radia Podlasie w Siedlcach. Tam mogli oni zobaczyć od tzw. kuchni pracę radiowca, a także przekonać się czy ze swoim głosem mógłby pracować w radiu. Więcej na http://radiopodlasie.pl/wiadomosci/uczniowie-z-olszanki-w-radiu-podlasie-3e4a.html.

Umilając sobie dodatkowo pobyt w Siedlcach wybraliśmy się również na basen, a następnie do pizzerii. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury wyjazd uznajemy za udany.

Zapraszamy do galerii...

 

 
Zajęcia z języka angielskiego Email

15 kwietnia 2015r. jak co środę spotkaliśmy się na zajęciach z języka obcego w ramach projektu „Moja Przyszłość”. Tym razem były to zajęcia z języka angielskiego. Tematem zajęć był świat przyrody w szerokim tego słowa znaczeniu. Różnorodność ćwiczeń oraz form pracy umożliwiała uczniom poszerzanie swojego słownictwa z zakresu ekologii, problemów współczesnego świata oraz fauny i flory. Na zajęciach nie obyło się bez elementu muzycznego, którym była piosenka „Preacher” zespołu OneRepublic.

 
Maraton Mikołajkowy Email

...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3