Główna Z życia przedszkola Archiwum 2016/2017 Wycieczka przedszkolaków do Warszawy

Wycieczka przedszkolaków do Warszawy Email

W dniu 16 maja przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Maluszki w wielkim skupieniu obejrzały spektakl pt. „Puff” w Teatrze Niewielkim, następnie zostały zaproszone na scenę i miały możliwość dotknąć rekwizytów oraz pobawić się tanecznie z aktorkami.  Aby zebrać siły na czekające jeszcze atrakcje urządziliśmy sobie prawdziwy piknik pod chmurką. Na szczęście pogoda nam dopisała i dzieci mogły skorzystać z pobliskiego placu zabaw. Następnie wybraliśmy się do Pijalni Czekolady E. Wedel. Tam dzieci wysłuchały  opowieści  powstania fabryki Wedla oraz „odkrycia” słodkiej, pachnącej czekolady. Z wielką przyjemnością poczęstowały się płynną, gorącą czekoladą, a na koniec każdy ozdobił swój torcik wedlowski za pomocą profesjonalnego rękawa cukierniczego. Powstały prawdziwe dzieła. Niestety, co dobre szybko się kończy więc po wszystkich atrakcjach zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.