Główna Z życia przedszkola Archiwum 2016/2017 Wycieczka przedszkolaków do Warszawy
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Wycieczka przedszkolaków do Warszawy Email

W dniu 16 maja przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Maluszki w wielkim skupieniu obejrzały spektakl pt. „Puff” w Teatrze Niewielkim, następnie zostały zaproszone na scenę i miały możliwość dotknąć rekwizytów oraz pobawić się tanecznie z aktorkami.  Aby zebrać siły na czekające jeszcze atrakcje urządziliśmy sobie prawdziwy piknik pod chmurką. Na szczęście pogoda nam dopisała i dzieci mogły skorzystać z pobliskiego placu zabaw. Następnie wybraliśmy się do Pijalni Czekolady E. Wedel. Tam dzieci wysłuchały  opowieści  powstania fabryki Wedla oraz „odkrycia” słodkiej, pachnącej czekolady. Z wielką przyjemnością poczęstowały się płynną, gorącą czekoladą, a na koniec każdy ozdobił swój torcik wedlowski za pomocą profesjonalnego rękawa cukierniczego. Powstały prawdziwe dzieła. Niestety, co dobre szybko się kończy więc po wszystkich atrakcjach zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.

Zapraszamy do galerii...