Główna Sport
Sport w Naszej Szkole
Halowy Turniej Piłki Nożnej Email

19 marca 2018r. drużyna chłopców zew Szkoły Podstawowej w Olszance wzięła udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Łosickiego. W zawodach wzięło udział pięć szkół: SP1 Łosice, SP2 Łosice, SP Platerów, SP Górki i  SP Olszanka. Po wyczerpujących rozrywkach drużynie z Olszanki została wicemistrzem powiatu Łosickiego.

Zapraszamy do galerii...

Walczyliśmy było warto. Email

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły walczyli o medale w rywalizacji drużynowej w tenisie stołowym. Obie drużyny wygrały swoje grupy i pokazały charakter w grach finałowych. Mecze ćwierćfinałowe padły łupem naszych tenisistów i tenisistek. W półfinale dziewczęta musiały uznać wyższość rywalek z Dąbrowa. Chłopcy z późniejszym triumfatorem przegrali rywalizację jednak w meczu o trzeciej miejsce pokazali charakter kończąc zawody z pucharem w ręku i medalem na szyi.

To jeszcze nie koniec… Email

To jeszcze nie koniec rozgrywek tenisa stołowego w naszej szkole. W dniach 26 i 28 lutego 2018r. odbył się  - cykliczny już – Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Olszanka.

Pierwszego dnia rywalizowało ze sobą gimnazjum. Końcowe wyniki są rewelacyjne:

I – Cieśluk Julia                                          I – Wierzejski Paweł

II – Zuzula Julia                                        II – Michalak Albert

III – Chwedoruk Julia                                III – Rzewuski Dawid

Wszyscy z gimnazjum w Olszance.

28 lutego do rozgrywek przystąpiły Szkoły Podstawowe z Gminy Olszanka. Wyniki dla naszej szkoły są następujące:

Kl. IV i mł.                                                                Kl. V – VII

II – Chwedoruk Zuzanna                                     II – Postrzygacz Cezary

III – Demianiuk Julia                                          III – Stefaniuk Artur

Podsumowując wszystkie rozgrywki w tenisa stołowego zdobyliśmy łącznie 16 pucharów.

Gratulujemy wszystkim !!!

Na koniec nasi uczniowie udzielili wywiadu Katolickiemu Radiu Podlasie.

Drużynowy tenis stołowy chłopców Email

Kolejny dzień rozgrywek drużynowego tenisa stołowego w kategorii młodzież chłopcy. 22 lutego w szkole w Olszance do turnieju przystąpiło 7 drużyn z powiatu łosickiego. Młodzież reprezentowała swoje szkoły godnie, walcząc o jak najwyższe lokaty. Zacięta, ale sportowa „ walka” trwała do samego końca. Mistrzami powiatu została drużyna z Olszanki ! A oto co drużyny wywalczyły.