Główna Wolontariat Archiwum 2017/2018 Czytamy najmłodszym
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Czytamy najmłodszym Email

Z początkiem tego roku szkolnego swoją działalność rozpoczęło Szkolne Koło Wolontariatu. Ponad 20 uczniów naszej szkoły wyraziło chęć bezinteresownej, świadomej i dobrowolnej  pracy na rzecz potrzebujących.

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu zaplanowali kilka akcji na rok szkolny 2017/2018. Jedną z nich jest akcja czytelnicza: "Czytamy dla przedszkolaków.”

Uczennice najstarszej klasy (III klasa gimnazjum) podczas długiej przerwy  czytają swoim najmłodszym kolegom wybrane przez siebie pozycje z literatury dziecięcej. Obie strony mają dużo frajdy i kto wie, może niektórzy odkryją w sobie drzemiący talent pedagogiczny.

Zapraszamy do galerii...