Główna Wolontariat Archiwum 2017/2018 ,,Babeczka do koszyczka.’’
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

,,Babeczka do koszyczka.’’ Email

Zakończyliśmy dwudniową akcję ,, Babeczka do koszyczka.” 24 i 25 kwietnia były dla wolontariuszy ze SKW  bardzo pracowitymi dniami. W sobotę, wraz naszym opiekunem własnoręcznie piekliśmy babeczki do koszyczków wielkanocnych. Pracowaliśmy w pocie czoła, niektórzy z nas nie zdawali sobie sprawy, że  pieczenie to taka ciężka i odpowiedzialna praca.  Przygotowaliśmy ponad 250 babeczek, które   kolejnego dnia sprzedawaliśmy po mszach świętych w naszych parafialnych kościołach. Dziękujemy naszym proboszczom, za pomoc w zorganizowaniu tej akcji oraz duchowe wsparcie nas, młodych wolontariuszy.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję ,, Babeczka do koszyczka” kupując nasze wypieki. Mamy nadzieję, iż uświetnią one Państwa stół wielkanocny oraz dadzą poczucie bycia człowiekiem o wielkim sercu.

DZIĘKUJEMY Puszcza oczko

Zapraszamy do galerii...