Główna Wydarzenia Wydarzenia 2017/2018
OGŁOSZENIA

Jesteśmy na

 

 

Wydarzenia 2017/2018
Bezpieczne wakacje Email

Już coraz bliżej do upragnionych wakacji. Chcemy wszyscy bezpiecznie je przeżyć. Jak to zrobić 13 czerwca opowiedziała nam pani policjantka z KPP w Łosicach.

14 czerwca tradycyjnie już uczniowie z klasy III gimnazjum przedstawili swoim młodszym kolegom sytuacje, z którymi podczas wakacji możemy się zetknąć. Młodzi ludzie w przystępny sposób zaprezentowali krótkie scenki sytuacyjne, a następnie wykonali instruktażowy pokaz układania poszkodowanego w pozycji bezpiecznej oraz resuscytacji krążeniowo-oddechowej na manekinie. Po instruktażu każdy chętny mógł sprawdzić swoje umiejętności i pomóc poszkodowanemu. Po takim powtórzeniu z pewnością będziemy tego lata czuć się bezpieczniej.

 
Spotkanie z dyrektorem Muzeum Bajek Email

Dnia 12.06.2018r cała szkoła uczestniczyła w spotkaniu z dyrektor pierwszego na świecie Muzeum Bajek Baśni i Opowieści MuBaBaO Panem Michałem Malinowskim. Prezentacja przedstawia tylko znikomą cząstkę naszej wyprawy w dziecięcy świat. Na początku Pan Michał zabrał nas w podróż do świata bajek. Poznaliśmy przygodę Złego wilka i opowieść o człowieku niewidomym. Następnie, przy użyciu klocków MuBaBaO tworzyliśmy magiczne budowle inspirowane tą właśnie opowieścią. Co to takiego klocki MuBaBaO? Klocki MuBaBaO powstały z pasji do twórczego życia. Składają się z prostych brył wykonanych z niemalowanego, bezpiecznego w użyciu drewna bukowego  i dębowego. Wzbudzają entuzjazm dzieci, radość, dają fascynujące efekty. Spotkanie było bardzo ciekawe i na pewno zapadnie nam w pamięci.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 24