Główna Wydarzenia Wydarzenia 2017/2018
OGŁOSZENIA

Jesteśmy na

 

 

Wydarzenia 2017/2018
24.04.2018r. Dzień Ziemi w Olszance. Email

Tego dnia uczniowie i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w bardzo interesujących pogadankach o kleszczach. Wiedzą i doświadczeniem na temat tych zwierząt dzielił się z nami pracownik NADLEŚNICTWA SARNAKI, pan Marek Charkiewicz. Spotkania odbyły się w trzech grupach wiekowych: klasy 0-III i przedszkole, klasy IV-VI oraz  klasy VII, II i III gimnazjum. Uczniowie z bardzo dużym zaangażowaniem słuchali wypowiedzi naszego gościa, oglądali prezentacje, zadawali mnóstwo pytań. Jesteśmy przekonani, iż to spotkanie pomoże nam zrozumieć jak groźne dla człowieka i innych zwierząt są kleszcze, ile ciężkich chorób mogą przenosić, jak starać się ich unikać i najważniejsze- nie bagatelizować spotkania z tym pajęczakiem.

Panu Markowi Charkiewiczowi serdecznie dziękujemy za to, że nas odwiedził.

Spotkanie zorganizowała Katarzyna Sawczuk.

Zapraszamy do galerii...

 
Egzamin gimnazjalny Email

18, 19 i 20 kwietnia to czas egzaminów gimnazjalnych. Trzymamy kciuki za naszych uczniów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 20