Główna Wydarzenia Wydarzenia 2018/2019
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Wydarzenia 2018/2019
Odwiedziny Mikołaja Email

Dnia  6 grudnia  z niecierpliwością dzieci oczekiwały upragnionego gościa czyli Świętego Mikołaja. W czasie zabaw nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że zbliża się do nich nikt inny jak Święty Mikołaj. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się na kolanach Świętego Mikołaja trochę zawstydzone mimo to mówiły wierszyki , śpiewały piosenki i pozowały do zdjęcia. Oprócz prezentów  Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiając z dziećmi, zachęcał je do tego, by były grzeczne, słuchały rodziców i swoich pań. Oczekiwane przez cały rok spotkanie ze Świętym Mikołajem upłynęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło naszym podopiecznym wiele radości. No cóż aż szkoda, że Święty Mikołaj odwiedza nas tylko raz w roku…

Zapraszamy do galerii...

 
Wyjazdowe mikołajki przedszkolaków i klas 0-3 Email

W tym roku z okazji Mikołajek dnia 5 grudnia najmłodsi nasi uczniowie klasy przedszkolne i I - III uczestniczyły w wycieczce autokarowej do  Kina na film „Grinch” i Salę zabaw „Młynek” w Siedlcach. W sali zabaw było bardzo dużo atrakcji m.in. zjeżdżalnie tubowe, proste i spiralne, karuzelę Palmę Kokosową, basen z piłeczkami, trampolinę, wystrzałowe armatki pneumatyczne, piłkarzyki itd. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki, samochodów i koników. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem. Na zakończenie wycieczki wszyscy posilili się pyszną pizzą i wrócili do domu.

Zapraszamy do galerii...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8