Główna Wydarzenia Archiwum 2017/2018 ANGIELSKI INACZEJ, NIŻ ZWYKLE.
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

ANGIELSKI INACZEJ, NIŻ ZWYKLE. Email

3 stycznia gościliśmy w nasze szkole przesympatycznego, młodego Kameruńczyka. Rodrigue Kongne Mousob spędził u nas cały dzień. Opowiadał naszym uczniom o rodzinnym kraju – Kamerunie, o tym, jak podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku trafił do Łosic, do rodziny, z którą nadal utrzymuje kontakt oraz  jak studiuje architekturę w Rosji. Jako, że Rodrigue porozumiewa się w językach: angielskim, rosyjskim i francuskim, uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności  podczas spontanicznych konwersacji. Spotkania przebiegały w miłej i życzliwej atmosferze. Rodrigue, uczniowie oraz nauczyciele spędzili pełen wrażeń dzień. Ponadto uczniowie mieli naoczny dowód, iż warto uczyć się języków obcych.

Zapraszamy do galerii...