Główna Wydarzenia Archiwum 2017/2018 Bezpieczny Internet
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Bezpieczny Internet Email

Dnia  6 lutego 2018r. w naszej szkole odbyły się warsztaty na temat Bezpiecznego Internetu. Uczennice II klasy gimnazjum: Gabrysia, Julka, Martyna i Natalia przybliżyły uczniom wady i zalety korzystania z Internetu oraz jak bezpiecznie z niego korzystać.

Warsztaty zostały przeprowadzone za pomocą  tablicy interaktywnej, na której uczennice przedstawiły krótkie filmiki przedstawiające sceny uzależnienia od internetowych gier komputerowych . Uczniowie mogli podejść i zobaczyć jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Uczniowie  chętnie dyskutowali  z gimnazjalistkami na tematy związane z korzystaniem z Internetu. Dzieci z młodszych klas wykazały się dużą wiedzą na temat zagrożeń czyhających w sieci.

Miejmy nadzieję, że wszystkie informacje,  które zostały przekazane uczniom na długo zapadną im w pamięci i zastosują je w swoim życiu.

Zapraszamy do galerii...