Główna Wydarzenia Archiwum 2017/2018 Pierwszy Dzień Wiosny w klasach młodszych
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Pierwszy Dzień Wiosny w klasach młodszych Email

Młodsze dzieci szkoły w Olszance Pierwszy Dzień Wiosny rozpoczęły bardzo wiosennie. Już od rana unosiły się aromaty Wiosennych Kanapek, które maluchy same przygotowywały. To nie koniec promocji zdrowego odżywiania! Kolejnym punktem programu było przedstawienie ,,Smacznie, Zdrowo, Owocowo” w wykonaniu całej klasy VI. Oprócz prezentacji wybranych owoców i warzyw odwiedziła nas także pani Magda Gessler, która przygotowała wyśmienitą zupę. A na koniec smaczny, zdrowy i owocowy deser dla wszystkich.

Nie zapomnieliśmy także o sporcie, dlatego później przenieśliśmy się na halę sportową, by spalić co nieco kalorii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Zapraszamy do galerii...