Główna Wydarzenia Archiwum 2017/2018 24.04.2018r. Dzień Ziemi w Olszance.
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

24.04.2018r. Dzień Ziemi w Olszance. Email

Tego dnia uczniowie i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w bardzo interesujących pogadankach o kleszczach. Wiedzą i doświadczeniem na temat tych zwierząt dzielił się z nami pracownik NADLEŚNICTWA SARNAKI, pan Marek Charkiewicz. Spotkania odbyły się w trzech grupach wiekowych: klasy 0-III i przedszkole, klasy IV-VI oraz  klasy VII, II i III gimnazjum. Uczniowie z bardzo dużym zaangażowaniem słuchali wypowiedzi naszego gościa, oglądali prezentacje, zadawali mnóstwo pytań. Jesteśmy przekonani, iż to spotkanie pomoże nam zrozumieć jak groźne dla człowieka i innych zwierząt są kleszcze, ile ciężkich chorób mogą przenosić, jak starać się ich unikać i najważniejsze- nie bagatelizować spotkania z tym pajęczakiem.

Panu Markowi Charkiewiczowi serdecznie dziękujemy za to, że nas odwiedził.

Spotkanie zorganizowała Katarzyna Sawczuk.

Zapraszamy do galerii...