Główna Wydarzenia Archiwum 2017/2018 Spotkanie z dyrektorem Muzeum Bajek
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Spotkanie z dyrektorem Muzeum Bajek Email

Dnia 12.06.2018r cała szkoła uczestniczyła w spotkaniu z dyrektor pierwszego na świecie Muzeum Bajek Baśni i Opowieści MuBaBaO Panem Michałem Malinowskim. Prezentacja przedstawia tylko znikomą cząstkę naszej wyprawy w dziecięcy świat. Na początku Pan Michał zabrał nas w podróż do świata bajek. Poznaliśmy przygodę Złego wilka i opowieść o człowieku niewidomym. Następnie, przy użyciu klocków MuBaBaO tworzyliśmy magiczne budowle inspirowane tą właśnie opowieścią. Co to takiego klocki MuBaBaO? Klocki MuBaBaO powstały z pasji do twórczego życia. Składają się z prostych brył wykonanych z niemalowanego, bezpiecznego w użyciu drewna bukowego  i dębowego. Wzbudzają entuzjazm dzieci, radość, dają fascynujące efekty. Spotkanie było bardzo ciekawe i na pewno zapadnie nam w pamięci.