Główna Wydarzenia Archiwum 2017/2018 Bezpieczne wakacje
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Bezpieczne wakacje Email

Już coraz bliżej do upragnionych wakacji. Chcemy wszyscy bezpiecznie je przeżyć. Jak to zrobić 13 czerwca opowiedziała nam pani policjantka z KPP w Łosicach.

14 czerwca tradycyjnie już uczniowie z klasy III gimnazjum przedstawili swoim młodszym kolegom sytuacje, z którymi podczas wakacji możemy się zetknąć. Młodzi ludzie w przystępny sposób zaprezentowali krótkie scenki sytuacyjne, a następnie wykonali instruktażowy pokaz układania poszkodowanego w pozycji bezpiecznej oraz resuscytacji krążeniowo-oddechowej na manekinie. Po instruktażu każdy chętny mógł sprawdzić swoje umiejętności i pomóc poszkodowanemu. Po takim powtórzeniu z pewnością będziemy tego lata czuć się bezpieczniej.

Zapraszamy do galerii...