Główna Wydarzenia Wydarzenia 2018/2019 Rozpoczęcie roku szkolnego
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Rozpoczęcie roku szkolnego Email

Szanowni Państwo,

„Są dwie trwałe rzeczy, które możemy dać w spadku naszym dzieciom:  pierwsza to korzenie, druga to skrzydła” - Hodding Carter, Jr.

„Korzenie” - to rodzina, dająca dziecku to, co najcenniejsze, czyli miłość, poczucie bezpieczeństwa i świadomość swego pochodzenia. „Skrzydła”- to potencjał dziecka, jego zdolności, które możemy rozwijać i pielęgnować,  aby zapewnić dziecku jak najlepszy start.
Państwo zapewniacie swojemu dziecku korzenie – my damy skrzydła.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2018/2019 życzymy wszystkim UCZNIOM, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości, wielu przyjaźni i ciągłego rozwoju,

NAUCZYCIELOM oraz wszystkim PRACOWNIKOM SZKOŁY życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.

RODZICOM zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.

Zapraszamy do galerii...