Główna Wydarzenia Wydarzenia 2018/2019 Dzień Edukacji Narodowej
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Dzień Edukacji Narodowej Email

15 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części artystycznej  uczniowie  pod kierunkiem pani Krystyny Wasiluk śpiewem, wierszem i nutką humoru wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

W części oficjalnej głos zabrał Pan dyrektor, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczył Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. Do tych życzeń dołączyli się również przedstawiciele rodziców.

Na zakończenie uczniowie podarowali nauczycielom i pracownikom szkoły piękne róże.

Zapraszamy do galerii...