Główna Wydarzenia Wydarzenia 2018/2019 Dzień Papieski
OGŁOSZENIA

Nasza szkoła realizuje projekt "Niepodległa"

Dzień Papieski Email

Dnia 15 października 2018 r. w naszej szkole odbyły się  po raz pierwszy warsztaty poświęcone papieżowi Janowi Pawłowi II. Tegoroczny XVIII Dzień Papieski obchodzony był pod hasłem - „Jan Paweł II – Promieniowanie Ojcostwa”. W zajęciach wzięli udział uczniowie z Punktu Przedszkolnego oraz klas 0-IV. Sylwetkę tej wspaniałej osobowości przedstawili uczniowie klasy VII podczas prezentacji multimedialnej. Wszyscy w skupieniu oglądali prezentację, która wywarła na uczestnikach wielkie wrażenie, a także z uwagą oglądali grę aktorską starszych kolegów, którzy wcielili się postać Jana Pawła II. Uczniowie wykonali również prace plastyczne związane z życiem Papieża. Warsztaty zakończono wspólnym  odśpiewaniem pieśni papieskich. To był dobrze przeżyty czas.

Zapraszamy do galerii...